Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: Refine
bs: Rafiniraj

en: Undo
bs: Povrati

en: Show only items where
bs: Prikaži samo stavke gdje
