Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Filter
ca: Filtra

en: Operation
ca: Operació

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: Show only items where
ca: Veure només els elements on

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
