Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Reset
cy: Ailosod

en: edit
cy: golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: Update options
cy: Dewisiadau diweddaru

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: No items selected.
cy: Dim eitemau wedi eu dewis.

en: Refine
cy: Coethi

en: Undo
cy: Dadwneud

en: Show only items where
cy: Dim ond dangos eitemau pan
