Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Reset
da: Gendan

en: edit
da: redigér

en: Update
da: Opdatér

en: Update options
da: Opdatering

en: Operation
da: Handling

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Refine
da: Forfin

en: Undo
da: Fortryd

en: Show only items where
da: Vis kun elementer med

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.
