Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: Refine
dz: ཡང་དག་བཟོ་ནི་

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Show only items where
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་རྐྱངམ་གཅིག་ག་སྟེ་ལུ་སྟོན།
