Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Refine
el: Εμπλουτισμός

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Show only items where
el: Να εμφανιστούν μόνο τα στοιχεία όπου

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
