Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: delete
es: eliminar

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Reset
es: Restablecer

en: edit
es: editar

en: Update
es: Actualizar

en: Update options
es: Actualizar opciones

en: Filter
es: Filtro

en: Operation
es: Operación

en: No items selected.
es: No ha seleccionado ningún elemento.

en: Refine
es: Refinar

en: Undo
es: Deshacer

en: Show only items where
es: Mostrar sólo los elementos en los que

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.
