Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Reset
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: Update
et: Uuenda

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Operation
et: Operatsioon

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Show only items where
et: Näita ainult sisu, kus

en: No content available.
et: Sisu puudub.
