Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Reset
eu: Garbitu

en: edit
eu: editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Operation
eu: Eragiketa

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: Show only items where
eu: Erakutsi soilik elementuak non

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
