Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Reset
fa: بازنشانی

en: edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Operation
fa: عملکرد

en: No items selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: Refine
fa: تصفیه

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Show only items where
fa: نمایش آیتم‌هایی که

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
