Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Filter
he: סינון

en: Operation
he: פעולה

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
