Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Reset
hr: Poništi

en: edit
hr: uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Operation
hr: Operacija

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: Show only items where
hr: Pokaži samo stavke gdje

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
