Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Undo
hy: Չեղարկել
