Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Reset
ja: リセット

en: edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: Update options
ja: 更新オプション

en: Filter
ja: フィルター

en: Operation
ja: 操作

en: No items selected.
ja: 項目が選択されていません。

en: Refine
ja: 絞り込む

en: Undo
ja: 元に戻す

en: Show only items where
ja: 表示項目の絞り込み

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。
