Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Reset
jv: Baléknā

en: edit
jv: sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Filter
jv: Saring

en: Operation
jv: Operasi

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: Show only items where
jv: Tampilna item iki yén

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
