Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Operation
kk: Операция

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: Show only items where
kk: Төмендегі фильтрге сәйкес элементтерді көрсету

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
