Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: edit
nl: bewerken

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Operation
nl: Bewerking

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Show only items where
nl: Laat alleen de items zien waarbij

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.
