Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Filter
nn: Filtrer
