Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Reset
ro: Resetează

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Filter
ro: Filtru

en: Operation
ro: Operație

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: Refine
ro: Rafinează

en: Show only items where
ro: Afişează numai articolele unde

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
