Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Operation
sk: Operácia

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Show only items where
sk: Zobraziť iba položky kde

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
