Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Reset
sl: Ponastavi

en: edit
sl: uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
