Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Reset
sv: Återställ

en: edit
sv: redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Filter
sv: Filtrera

en: Operation
sv: Funktion

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: Refine
sv: Filtrera

en: Undo
sv: Ångra

en: Show only items where
sv: Visa bara inlägg där

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.
