Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: edit
tr: düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Operation
tr: İşlem

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Refine
tr: Yeniden ayarla

en: Undo
tr: Geri al

en: Show only items where
tr: Öyle öğeleri göster ki

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.
