Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Administration
af: Administrasie

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Update
af: Dateer op

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Filter
af: Filtreer

en: Operation
af: Operasie

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Show only items where
af: Vertoon slegs items waar
