Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Filter
ar: انتقاء

en: Operation
ar: عملية

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Refine
ar: تحسين

en: Undo
ar: تراجع

en: Show only items where
ar: مواصفات انتقاء المحتوى المعروض

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
