Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Administration
ast: Alministración

en: Reset
ast: Reafitar

en: edit
ast: editar

en: Update
ast: Anovar

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Filter
ast: Filtru

en: Operation
ast: Operación

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: Refine
ast: Refinar

en: Undo
ast: Desfacer
