Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Administration
bg: Администриране

en: Reset
bg: Рестартирай

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Filter
bg: Филтър

en: Operation
bg: Действие

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Refine
bg: Подобряване

en: Undo
bg: Отмени

en: Show only items where
bg: Показва само елементите, които
