Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Refine
bo: ལེགས་སྒྲིག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Show only items where
bo: གཤམ་གྱི་ཆ་རྐྱེན་དང་མཐུན་པའི་དོན་ཚན་ཁོ་ན་མངོན་པ།

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
