Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Administration
br: Mererezh

en: Update
br: Hizivadenn

en: Filter
br: Sil
