Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Administration
cs: Administrace

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Filter
cs: Filtr

en: Operation
cs: Operace

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Refine
cs: Omezit

en: Undo
cs: Zpět

en: Show only items where
cs: Zobrazit jen položky, kde

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
