Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Administration
eo: Administrado

en: Reset
eo: Restarigu

en: edit
eo: redakti

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Operation
eo: Operacio

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: Refine
eo: Rafinu

en: Undo
eo: Malfaru

en: Show only items where
eo: Montru nur erojn kie
