Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Reset
fi: Palauta

en: edit
fi: muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Filter
fi: Suodatus

en: Operation
fi: Toimenpide

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Refine
fi: Tarkenna

en: Undo
fi: Kumoa

en: Show only items where
fi: Näytä ainoastaan kohteet joissa

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.
