Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Administration
gl: Administración

en: Reset
gl: Reiniciar

en: edit
gl: editar

en: Update
gl: Actualizar

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Filter
gl: Filtro

en: Operation
gl: Operación

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Show only items where
gl: Amosar só os elementos nos que

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible
