Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: edit
hi: संपादन करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Update options
hi: सुधार के वैकल्पिक तरीके

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Operation
hi: काम

en: No items selected.
hi: कुछ भी चुना हुआ नहीं है।

en: Refine
hi: बेहतर बनाना

en: Undo
hi: पूर्ववत करें

en: Show only items where
hi: केवल वही मदों को दिखाएं जहाँ
