Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Filter
hu: Szűrő

en: Operation
hu: Művelet

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Refine
hu: Finomítás

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Show only items where
hu: Csak azon elemek mutatása, ahol

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.
