Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Author
id: Penulis

en: Administration
id: Administrasi

en: Update
id: Perbarui

en: Update options
id: Opsi pembaruan

en: Filter
id: Saring

en: Operation
id: Operasi

en: No items selected.
id: Tidak ada item yang terpilih.

en: Refine
id: Perhalus

en: Undo
id: Batalkan

en: Show only items where
id: Hanya tampilkan entri yang

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
