Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Administration
is: Stjórnun

en: Reset
is: Endursetja

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: Filter
is: Sía

en: Refine
is: Betrumbæta

en: Undo
is: afturkalla
