Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Filter
ka: ფილტრი
