Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Filter
km: តម្រង

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Show only items where
km: បង្ហាញ​តែ​ធាតុ​ដែល

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
