Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Operation
ku: کردار

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Show only items where
ku: تەنها ئەوانە پیشان بدە کە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
