Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Administration
lt: Administravimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
