Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Operation
lv: Operācija

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: Show only items where
lv: Rādīt tikai vienumus, kuriem

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
