Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах
