Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့
