Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस
