Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Administration
os: Разамынад

en: Reset
os: Раздæрау

en: Update
os: Сног кæн
