Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
