Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Filter
ps: چاڼ

en: Undo
ps: ناکړ
