Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: Administration
pt: Administração

en: Reset
pt: Reiniciar

en: edit
pt: editar

en: Update
pt: Atualizar

en: Update options
pt: Opções de atualização

en: Filter
pt: Filtro

en: Operation
pt: Operação

en: No items selected.
pt: Nenhum item selecionado.

en: Refine
pt: Refinar

en: Undo
pt: Desfazer

en: Show only items where
pt: Mostrar apenas os itens onde

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível
