Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte
